UA-134916277-1

Hakkımızda

Firma’mız, girişimci ruhu ve dinamik kadrosuyla kısa zamanda ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, yüksek teknoloji kullanan, tasarlayıp geliştiren, Uluslararası standartlarda üretip ülkemizin birçok iline ihraç eden, bir firma kimliğini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Bugün Bayrampaşa Organize Sanayi Bölgesinde 250m2 alanda yer alan tesisleri, yüksek teknolojiye sahip makine parkuruyla, uzman ve girişimci kadrosunun titiz isçilik ve kalitesiyle birinci sınıf hizmeti kendine ilke edinmiş olan firmamız dünyaca tanınan bir firma olabilmeyi hedefleyen bir vizyon ile çalışmalarına devam etmektedir.

Sadece bugün değil gelecek nesillerin de yaşamda hakkını gözeten bir bilinçle çevreye ve insana saygılı çalışanlarımızla, kalite ürün sürekliliği politikasından taviz vermeden, yüksek kalite ve değerde üretim yapmaktır.

Müşterilerimizin beklenti ve sorunlarını önemsiyor, en iyi hizmeti verebilmek için bize ışık tutacağına inanıyoruz. Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun prensip olduğunun bilincindeyiz.

Standartları uygularken yerel, ulusal ve uluslararası kanunlara uyarak yetkililer ile işbirliği içinde çalışmaya ve toplumla olan iletişiminin devamlılığına da aynı titizlikle yaklaşmaktadır. Etkin olduğu her yerde insan haklarına saygılı olmak ve korumak da bu yaklaşımın bir parçasıdır. Çevre Korunması Sorumluluğu: Teknoloji seçimi ve uygulamalarında çevreye en az etki edecek kararları almaya özen göstermektedir. SEDEF PLASTİK  kullandığı ve pazarladığı ürünlerin çevre sağlığına olan etkilerini göz önünde bulundurur ve en uygun seçimleri yapar.

Profesyonel yetkinliğini, çalışanlarını yüksek performans için motive eden liderlik anlayışını benimseyen, Yenilikçi, açık görüşlü, şirket ihtiyaçlarını ve önceliğini kavrayabilen, Karar ve politikaları sorgulayabilecek cesarete sahip olan, stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda hareket eden, Ekip içerisinde uyumu arttırmayı ve verimliliği hedefleyen, Deneyimlerini değerlendirip geliştirilebilecek esnekliğe sahip, karar ve davranışlarında şirket prensiplerini hayata geçiren, bireyleri seçme, geliştirme ve yükseltmeyi hedefler.

Sadece bugün değil gelecek nesillerin de yaşamda hakkını gözeten bir bilinçle çevreye ve insana saygılı çalışanlarımızla, kalite ürün sürekliliği politikasından taviz vermeden, yüksek kalite ve değerde üretim yapmaktır.


Whatsapp Destek

Serkan Özişçi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?